Oferta Fotografii Ślubnej

Macie pomysł na to jak ma wyglądać Wasza wymarzona sesja ślubna? Szukacie odważnego, kreatywnego, a przy tym profesjonalnego fotografa, który nie boi się wyzwań? A może potrzebujecie kogoś, kto pomoże, doradzi i podpowie, co byłoby dla Was odpowiednie? Jeśli tak to, idealnie trafiliście, bo nie jestem tylko zwykłym fotografem, ale również paparazzo do zadań specjalnych :)!

Wszystkie, nawet najmniejsze szczegóły, dotyczące ślubu, wesela i sesji plenerowej ustalamy wspólnie. Plener na swojskiej, polskiej wsi? Nie ma problemu. Zdjęcia w wesołym miasteczku? Da się zrobić! To Wasz dzień i to Wy decydujecie o tym, jak chcecie, by on wyglądał, a ja gwarantuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby tego dnia uśmiech nie znikał z Waszych twarzy.

Wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia poddaję późniejszej postprodukcji, aby wydobyć z nich nie tylko magiczną atmosferę i Waszą naturalność, ale i bijące od Was emocje. Później, z wykonanych i obrobionych przeze mnie fotografii wybieracie swoje ulubione, które najbardziej się Wam spodobały. To z nich powstanie FotoAlbum – wykonany na najwyższej jakości papierze fotograficznym, który na lata upamiętni Wasze szczęśliwe i niezapomniane chwile. Wszystkie fotografie dostaniecie również na dobrej jakości płytach BluRay, aby mieć do nich swobodny dostęp.

Radość, śmiech, łzy wzruszenia – to wszystko i o wiele więcej staram się zatrzymywać na moich fotografiach, dając Wam jednocześnie pewność, że są one najwyższej jakości. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, dzięki mnie nie musicie się o nim martwić , a jedynym Waszym zadaniem, w tym szczególnym dniu, jest dobra zabawa!

Jeśli chcecie aby Wasze ważne wydarzenie było odpowiednio udokumentowane, a najważniejsze chwile zatrzymane na zawsze, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Spotkamy się, porozmawiamy, ustalimy szczegóły. Razem zaplanujemy ten najważniejszy dzień w życiu tak, aby był jak najbardziej wyjątkowy Gwarantuję, że będziecie zadowoleni!

 

Zapytaj o ofertę i wolny termin:)

Dojazd do Warszawy i okolic w cenie, pozostałe lokalizacje ustalane indywidualnie.

Rocznie wykonuję maksymalnie 25 reportaży, im wcześniej podpiszemy umowę tym większa pewność wolnego terminu 🙂

• Fotografia Ślubna:

– reportaż z dnia ślubu

• reportaż całodniowy
• 100szt profesjonalnych odbitek 15x23cm
• płyta zawierająca min. 300 fotografii po autorskiej
postprodukcji (dodatkowe udane ujęcia w cenie)
• możliwość Sesji Ślubnej tego dnia – max 1h
• prywatna galeria internetowa na 90 dni

– sesja plenerowa

• czas sesji 2-4h
• 1-2 dowolne lokalizacje
• Płyta zawierająca min. 35 fotografii po autorskiej
postprodukcji (dodatkowe udane ujęcia w cenie)
• Prywatna galeria internetowa na 90 dni

• Inne:

– sesja narzeczeńska

– sesja rodzinna

– sesja portretowa

– fotoalbumy

 

Jeśli jesteście zainteresowani moją ofertą i chcielibyście dowiedzieć się więcej bardzo proszę o KONTAKT.

Menu